Oğlum Bak Git Filmi izle


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Oglum-Bak-Git-Filmi-izle

Oğlum bak git full hd izle filmi,2012 yılında tüm türkiyenin fenomeni haline gelen oğlum bak git lafından yola çıkılarak çekilen bu eşsiz türk yapımı film sinemalar oylamasında 5.7/10 puan alarak orta düzeyde bir komedi filmi olduğunu gösteriyor.

Hayatı boyunca gün yüzü görmeyen şansızlıkların peşini bırakmadığı orhan geçimini taksicilik yaparak sağlamaktadır.Hayatında işlerin yolunda gideceği anlar olsada son dakikada işler tersine döner ve traji komik sahnelere neden olmaktadır.En yakın arkadaşları kürşat ve teoman orhan’ın bu şansızlığını gidermek için ellerinden geleni yapmaya çalışsalarda sonuç hüsran olur.SFilmizle.net iyi seyirler diler..

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Film hakkındaki yorumlar

  1. sevgi

   Fragmana bakılırsa çoksaçma bir filme benziyor.Zaten yapımcıların oğlum bak git lafının popüler olmasıyla kendilerine rant sağlamak amacıyla çıkarılmış basit bir türk filmi olarak görüyorum.

  2. sırma

   çöpçü ile çocuk ünlü oldu :) )

  3. sırma

   saçma bir film türkiye çok saçma bir ülke taklitçi

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler