Çakallarla Dans 2 Full izle


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
dsn 2

İlk filmiyle tüm türkiye’nin gönlünde taht kuran Çakallarla Dans filmi hız kesmeden serinin ikinci filmi olan Çakallarla Dans 2 izle olarak sinemaseverlerin karşısına çıktılar.İlk filmdeki başroller değişmezken takviye olarak kaliteli isimlerinde dahil olmasıyla dahada iddaalı olan film sitemize tek parça olarak eklenmiştir.

Bu sefer 4 çakal son yaptıkları hata yüzünden demir parmaklıklar arkasına atılıp zor günler geçirmektedirler.Hayatta en çok sevdikleri futboldan ve sevdiği insanlardan uzak olan 4 kafadar bu durumdan çok rahatsızdırlar.Bir ilaç firmasının kobay olarak hapishanedeki suçlulara ilaç test teklifi yapılacağı haberini duyan çakallar bu deneyde gönüllü olmayı kabul ederler.

Çakallar bu ilaç test sonrası suç önleyici aletleri kullanmamak için kendilerine söz verirken,Atladıkları bişey vardır.O da acaba içlerindeki çakallıkları bırakmışlar mıdır.?SFilmizle.net iyi seyirler diler..

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Film hakkındaki yorumlar

  1. serdar

   fragman güzeldi

  2. nermin

   ilk film kadar komik değildi.Sinemada izledim gülmediğim sahneler baya fazlaydı.

  3. necmi

   saçma sapan repliklerle devam filmi çekmişler fakat b.k gibi olmuş :D

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler